O nás

FILOZOFIA CORD DECKER
Na všetky produkty CORD DECKER platí celoživotná záruka. Ak sa vám kúsok od nás náhodou roztrhne alebo sa nejak poškodí, radi vám ho zadarmo opravíme. Všetky naše kolekcie sú navrhované a vyrábané na Slovensku. Snažíme sa produkty nenaskladňovať, celú kolekciu ušijeme najprv iba v jednej veľkosti a všetky ďalšie kúsky, ktoré si objednáte, vyrábame na zákazku priamo pre vás. Zároveň vám pri tom zadarmo ponúkame službu navyše – kúsok vám vyrobíme na mieru.

Zvyšný materiál, ktorý nám z kolekcie ostane, použijeme buď hneď v tej ďalšej alebo potom v iných budúcich kolekciách. Vďaka tomu na seba kolekcie nadväzujú a vy si z nich môžete vyskladať svoj vlastný kapsulový šatník. Veríme, že aj oblečenie si zaslúži druhú šancu, a preto ak vám zakúpený kúsok po čase z nejakého dôvodu prestane sedieť alebo vám nepasuje k ostatným kúskom vo vašom šatníku, upravíme ho a prešijeme podľa najnovších trendov a vašich predstáv. 

VÝBER LÁTOK V CORD DECKER
Keď vyberáme materiál, okrem svojej inšpirácie zohľadňujeme aj jeho pôvod a certifikáty. Zároveň je pre nás dôležité, aby dodávateľ nemal minimá na odber látky väčší ako niekoľko desiatok metrov. Sme malá značka a neradi by sme vyrábali tovar na sklad a prispievali k fashion odpadu. V rámci výberu látok je teda naším najväčším problémom obmedzený výber. 

Keďže vyberáme materiál do 50 – 100 metrov, rastie na cene cca 1 euro na meter, pretože je to pre dodávateľa veľmi malé množstvo v porovnaní s tým, keby berieme dopredu stovky metrov na výrobu celej kolekcie v rôznych veľkostiach. Niektoré materiály sú preto pre malú značku výrazne drahšie ako iné. 

Na základe všetkých týchto kritérií začnem teda po zaslaní vzoriek vyberať finálny materiál. Celý tento proces je časovo a finančne náročný, ale veríme, že to má zmysel. 

 

 __